Posted on

Bezczynność jest wrogiem duszy! – początek serii vlogów

Aby przybliżyć nieco to, czym zajmuję się na codzień, aby pokazać, nad czym aktualnie pracuję, oraz po prostu – lepiej się poznać i pokazać jak “od kuchni” wygląda prowadzenie własnej firmy, postanowiłem rozpocząć serię vlogów.

Bezczynność jest wrogiem duszy – to motto, zaczerpnięte z Reguły św. Benedykta odmieniło jakiś czas temu to, jakim jestem człowiekiem, moje patrzenie na świat, a przede wszystkim moją codzienność.

Działanie w myśl tego motta doprowadziło mnie do tego miejsca, w którym moje życie nabrało szalonego tempa: start własnej firmy, ciekawe zlecenia, praca nad sobą – jak zrobić, żeby za 20 lat móc wspominać ten czas i cokolwiek z tego zabiegania zapamiętać?

Vlogi to forma wideopamiętnika, gdzie dokumentuje co ciekawsze dni z mojego życia. I czy będzie to załatwianie sprawunków, budowa studia nagrań czy po prostu – codzienne, rodzinne obowiązki – na pewno będzie to warte zapamiętania. Dla mnie, do odtworzenia za 20 lat. Dla Was – już teraz! Dołączcie do mnie w tej szalonej przygodzie jaką jest moje życie! W końcu – bezczynność jest wrogiem duszy!