Posted on

Bliżej Przedszkola – współpraca z wydawnictwem

Od Marca 2017 rozpoczęła się moja współpraca z wydawnictwem Bliżej Przedszkola. Można ją podzielić na dwa główne obszary:

  • Wydawnictwo – z którym pracuję nad dużymi projektami: płytami z muzyką dla dzieci, na których jest 15 – 20 utworów. Zazwyczaj jest to część większej, tematycznej publikacji (np. książka z zabawami, mającymi ułatwić dzieciom naukę języka angielskiego; każda zabawa, to osobna piosenka na dołączonej płycie) Dotychczas ukazały się następujące tytuły z moim udziałem:
    • Radzę sobie śpiewająco (2018) prod. Bliżej Przedszkola, słowa: Agnieszka Kornacka, muzyka: Miłosz Konarski
    • Sing, tanz und hab spaß (2017) prod. Bliżej Przedszkola, słowa: Aneta Geitz, muzyka: Miłosz Konarski
    • Alfabet na start (2017) prod. Bliżej Przedszkola, słowa: Agnieszka Kornacka, muzyka: Miłosz Konarski
    • Sing & Play Every Day (2017) prod. Bliżej Przedszkola, słowa: Natalia Łosocha, muzyka: Miłosz Konarski
  • Miesięcznik –  to osobna komórka Bliżej Przedszkola, zajmująca się wydawaniem branżowego miesięcznika dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Wśród wielu materiałów pomocniczych (plakatów, propozycji zabaw, wierszy, opowiadań itd.) w każdym numerze można też znaleźć (i posłuchać) kilku moich piosenek. Współpracę z miesięcznikiem zacząłem od numeru Czerwiec 2017

Poza tym, że jestem kompozytorem, w zakres moich obowiązków wchodzi też przygotowywanie podkładów muzycznych, kierownictwo nagrań, czuwanie nad post produkcją płyty, często też udzielam się jako wokalista.