O firmie

2.01.2018 roku rozpoczęła działalność firma Konarscy Factory. Założycielem i głównym kołem napędowym jest Miłosz Konarski – multiinstrumentalista, kompozytor i aranżer.

Naukę gry na pianinie rozpoczął już w przedszkolu. Przez 12 lat Szkoły Muzycznej kształcił się dalej w tym kierunku, jednocześnie ucząc się gry na klarnecie i skrzypcach. Występował z licznymi zespołami, spośród których wymienić warto: “Young Jazz Lions” (klarnet) prowadzony przez światowej klasy jazzmana, Jarka Śmietanę, oraz Lazy Swingers Band.

Od zawsze zainteresowany filmem, łączy swoje pasje, specjalizując się w tworzeniu muzyki na potrzeby filmu. Poza muzyką filmową realizuje różne zlecenia: komponuje (i wykonuje) muzykę do spektakli teatralnych, dyryguje orkiestrą, przygotowując wydarzenia religijno – kulturalne, nagrywa dla radia i telewizji.

Sporą część czasu poświęca również działalności edukacyjnej – prowadząc zajęcia umuzykalniające w żłobkach i przedszkolach, występując na przedszkolnych imprezach z zespołem Konszabelanci, a od 2017 roku współpracując z wydawnictwem Bliżej Przedszkola – z którym regularnie wydaje płyty z muzyką dla dzieci.

Wielu kompozycji można posłuchać na profilu na SoundCloud: